38 (094) 140-88-48
38 (066) 066-88-48
 

 
0
Cумма 0 грн.
Ваша корзина пуста!

Виски Macallan Selekt (Малакан Селект) 1 л

Тип
Елитный Алкоголь
Объем
1 л
Крепкость
40 %
Страна
Шотландия
Есть в наличии
1590 грн.

Описание

Компанія Douglas Laing&Co, головний офіс якої знаходиться в Глазго, об'єднує незалежних ботлерів та купажерів. На чолі стоять брати Фред та Стюарт Леінги, які зберегли сімейні цінності, перебравши на себе управління після батька - Фреда Дугласа, який заснував компанію у 1948 році. По суті, вони не підвели батька та упродовж останніх 25 років значно розширили ринки збуту та партнерську базу (дистилерії, що поставляють компанії сировину).
Вік блендів, з якими працюють професіонали, досягає 25 років. Ключовим елементом є колекція солодів, що формувалася впродовж 50 років. У 1998 році на одній з дегустацій Стюарт та Фред одночасно вирішили, що деякі солоди є настільки неперевершеними, що змішувати їх буде злочином. Того ж року світ побачила колекція односолодових Old Malt Cask, присвячена 50-тиріччю компанії.

Дегустації: Світлий, бурштиновий колір викриває насичений і багатий букет віскі нотками ванілі і пристрастю фруктів. М'який, пряний смак розкриває свою глибину відтінками апельсину та торфу. Тривалий післясмак супроводжується тонами деревного диму. Цим віскі варто насолоджуватися у чистому вигляді, але можете його розбавити, додавши пару крапель води (так краще розкриваються відтінки смаку і аромату) або льоду (для освіжаючого напою).

Технологія виробництва: 21-річне віскі серії Fine Oak дистилярні Macallan у Спейсаді є результатом тонкого поєднання віскі, яке витримувалося як в хересових, так і в бурбонових діжках.


Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.
Ваша оценка

Похожие товары